Kurumsal

gonul-insaat-ticltd-sti---pazarici-projesi

Hakkımızda

Gönül Yapı, 1965 yılından bu yana öncelikle evinizi değil, GÖNLÜNÜZÜ yapmaya odaklanmıştır. İş güvenliği, söz verilen tarihte teslimat ve çağdaş projeler üretmek, temel prensibimizdir.

Biz nitelikli projeler inşa eder, insanların sağlıklı huzurlu ortamlarda yaşamasını sağlarız. Köprüler,yollar inşa eder, insanları sevdiklerine yakınlaştırırız. Barajlar inşa eder, bereketli topraklarımızı suyla buluştururuz. Uzun soluklu sorunsuz döngüler ile size maksimum verimi sunmayı, Müşterilerimizin projelerine her zaman mükemmel çözüm üretmeyi, Tüm bunları yaparken de işletme bütçesine katkı sağlayan bir anlayışı sağlamaktayız… İste bu sebeplerden, tüm müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz . Biz Gönül İnşaat tic.ltd.şti çalışanlarıyız.Geleceği inşa ederiz.

İNŞAAT

Gönül İnşaat olarak her türlü inşaat projeleriyle hizmetinizdeyiz.

EMLAK

Gönül İnşaat, emlak hizmetinden faydalanmak için bize ulaşın.

PREFABRİK

Gönül İnşaat anahtar teslim prefabrik ev hizmetlerimiz için bize ulaşın.

PEYZAJ

Gönül İnşaat olarak anahtar teslim peyzaj düzenlemelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

MİSYON

Misyonumuz inşaat ve emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin yurtiçi ve yurtdışı kalitesini yükselterek yerli ve yabancı müşterilerimize hem alış hemde satış konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.
Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamak.
Yerelden ulusala büyüyen portföyümüzü en geniş kitlelere ulaştırmak.
Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre çözümler sunmak.
Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak.
Güven veren, mesleğine saygı duyan, sürekli eğitim ve teknolojik gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek.
Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmak.
Farklı, yenilikçi ve güvenilir marka haline gelmek.
Her zaman, her koşulda tüm müşterilerimizin olumlu referansını kazanmak,

Müşteri perth woy ülke

TÜRKİYE, KATAR, ÜRDÜN, KUVEYT, BAHREYN, LİBYA, SUUDİ ARABİSTAN, BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ, LÜBNAN, UMMAN, SUDAN, MISIR

VİZYON

İnşaat ve Emlak arsa Gayrimenkul alış, satış ve kiralama konularında müşterilerime profesyonel çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Güven,
Mükemmeliyet,
Memnuniyet,
Kaliteli hizmet,
Gelişim.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gönül İnşaat tic.ltd.şti,inşaat sektöründe önemli olan; kaliteli projeler yapmak, güvenilir ve dürüst olmak verimli çalışmak gibi hassas konulara azami dikkat gösterir.
Son teknolojilerden yararlanmak, ulusal ve uluslararası standartlara uygunluk ve işin uzmanı ile çalışmak, şirketin kalite politikasının temellerini oluşturur.

ÇEVRE HASSASİYETİ

Gönül İnşaat tic.ltd.şti, gerçekleştirdiği her projede çevrenin ve doğal kaynakların korunmasına hassasiyet göstermektedir.
Gelecek nesillerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ekolojik dengeyi tehlikeye sokmamak için gereken bütün önlemleri almaktadır.

VERİMLİ PROJELER

Her koşulda mükemmelliği hedefleyen Gönül İnşaat, en alt kademeden tepe yönetime kadar tüm çalışanlarını ve iş ortaklarını sürekli gelişime, dürüstlüğe, verimli çalışmaya ve yaptığı işe değer katmaya teşvik eder.

KISACA GÖNÜL İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ;

Biz nitelikli projeler inşa eder, insanların sağlıklı huzurlu ortamlarda yaşamasını sağlarız. Köprüler,yollar inşa eder, insanları sevdiklerine yakınlaştırırız.
Barajlar inşa eder, bereketli topraklarımızı suyla buluştururuz. Uzun soluklu sorunsuz döngüler ile size maksimum verimi sunmayı, müşterilerimizin projelerine her zaman mükemmel çözüm üretmeyi,tüm bunları yaparken de işletme bütçesine katkı sağlayan bir anlayışı sağlamaktayız.
İste bu sebeplerden, tüm müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz . Biz Gönül İnşaat tic.ltd.şti çalışanlarıyız. Geleceği inşa ederiz.
“Hedefimiz dünya çapında yerli bir marka oluşturmak!”